- İlk adım olarak bizi arayın.

Whatsapp üzerinden 7/24 online ücretsiz danışma hattımıza ulaşın, sağlık koşullarınıza göre planlamanızı birlikte yapalım.

- Taşıyıcı anne seçimi

Kriterlere uygun adaylarımızdan doktorumuz, tüm analizler ve jinekolojik muayenin ardından size en uygun adayı belirler ve tıbbi hazırlığına başlanır.

- Embriyo oluşturma

Sağlık durumunuza göre anne adayımızın ya da kullanılacaksa donorun tıbbi hazırlığı ile baba adayından sperm alımı yine doktorumuzun kontrolünde sağlanır ve embriyolar oluşturulur.

- Embriyo transferi

Oluşturulan embriyolar eş zamanlı olarak rahim hazırlığı tamamlanan taşıyıcı annemize transfer edilir. Kalan embriyolar daha sonra kullanılmak üzere dondurularak merkezimizde saklanır.

- 9 aylık bakım

Embriyo transferinden 12 gün sonra hamilelik testi ile hamilelik başlar. Taşıyıcı annenin 9 aylık tüm kontrolleri ve testleri sizinle an be an paylaşılır. (Dilediğiniz zaman herhangi bir kontrole bizzat da katılabilirsiniz.)

- Doğum zamanı

Sizleri 7 ila 10 gün arası misafir ediyoruz. Hastanemizde yapılan doğum sonrası hukuki işlemler tamamlanıp, doğum belgesi tarafınıza teslim edilir.