KIBRIS / GÜRCİSTAN

Her iki ülke seçimi için de sizi misafir etmekten keyif alacağız. Havaalanına indiğiniz andan itibaren, daha
önce birlikte belirlemiş olduğumuz tüm ulaşım ve konaklama hizmetlerinin yanında, misafirimiz
olduğunuz sürece keyifli ve huzurlu vakit geçirebilmeniz için tüm olanakları sağlıyoruz.

KIBRIS

Kıbrıs’ta taşıyıcı anneliğin karşılanış biçimi daha hoşgörülü ve özgürlükçüdür. Örneğin Kıbrıs’taki düzenlemeler, taşıyıcı anneye embriyo transfer edilmesine izin vermektedir- merkezler, hiçbir yasal zorlukla karşılaşmadan, embriyoyu müstakbel ebeveynlerden taşıyıcı anneye transfer edebilirler. Kesin bir anlaşmanın devreye sokulacağından emin olabilirsiniz. Böylelikle her iki tarafın da şartlardan, tedavi seçeneklerinden ve ilişkili maliyetlerinden memnun olması garantilenmiş olacaktır. Kıbrıs, oldukça yüksek yaşam standartları ve uygun fiyatlı geçim masrafları olan bir ülkedir. Tedaviniz için buraya yapacağınız yolculuğa değeceğinden emin olabilirsiniz.

Burada deneyiminizden daha çok keyif alabilir, stres seviyenizi düşürebilirsiniz. Birçok ada ülkesi gibi Kıbrıs da tüm yıl boyunca mükemmel bir havaya ev sahipliği yapmaktadır. Kış aylarında gelseniz bile iklimi sayesinde tüm deneyimin tadını rahatlayarak çıkarabilirsiniz.
Kıbrıs’a ait taşıyıcı annelik ve tüp bebek başarı oranları oldukça yüksektir. Kaliteli tedavi ile kanunlardaki kolaylıkların birleşmesi sayesinde, bu muazzam kalitedeki terapiyi hiçbir endişe duymadan yaşayabilirsiniz

GÜRCİSTAN

Gürcistan, taşıyıcı anneliğin en eski ve güvenilir yasal prosedüre sahip ülkelerinin başında gelir.
Anayasanın 143. ve 144. maddeleri sayesinde embriyo transferinden, doğum sonrasına kadar her adım
güvence altındadır.
Öncelikle Gürcistan, Tüp Bebek tedavileri için en uygun fiyatlara sahip yerlerden birisidir. Hayallerinizin
gerçekleşmesi için ilerleme kaydederken, maliyetlerin azaltılmasına yardımcı olmaktadır.

Turistik açıdan yılın 12 ayı farklı bir deneyim sunar. Özellikle mutfağı ve kendi kültürlerine olan bağlılıkları, Gürcistan’a ön sıralardan yer bulmasını sağlar. Taşıyıcı annelik ve tüp bebek konusunda yine yüksek başarı oranı ile kaygı seviyenizi en alt noktalarda, gönül rahatlığıyla tedavinizi yürütmenizi sağlar.

BİZE BIRAKIN ! Başladığınız andan itibaren bebeğinize ulaşana kadar her ayrıntıyı planlıyoruz.

“Bizimle daha önce bu yolda mutluluğa ulaşmış ailelerimiz, sizi en iyi anlayan kişilerdir. Dilerseniz bazılarıyla tanışıp, bilgi alma şansına da sahip olabilirsiniz.”


BİZE ULAŞIN